Çatı Tadilat & Çatı Yalıtım & Çatı Aktarma Hizmetleri

Çatı Ustası Çatı Tamiri Çatı Aktarma Çatı İzolasyon

Çatınız aktığında, izolasyon veya tadilata ihtiyaç duyduğunuzda ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için bizi arayın. Uygun fiyatlarımız ve 1. sınıf malzeme kullanımı ile çatınızı kısa sürede yenileyelim.

Yapıların vazgeçilmez yalıtım aracı olan çatılar, kullanılan malzeme ve uygulama yöntemlerine göre pek çok çeşide ayrılır. Ancak hepsinin ortak noktası bina yalıtımını sağlamak ve yapının ilk günkü kalitesini uzun vadede korumaktır.

Klasik çatı, sandwich çatı yada trapez çatı sistemlerinden hangisine sahip olursanız olun, belirli aralıklarla bakımını ve onarımını yaptırmak şarttır. Camyünü, taşyünü, strafor yada poliüretan dolgu malzemelerinden hangisi ısı yalıtımında kullanılmış olursa olsun; doğru işçilik ve malzemenin kalitesi şarttır.

Bütün bunların yanı sıra aslında en önemli şey, çatı yapımının ve yalıtımının doğru ellerde şekil alması ve işinin ehli ustalar tarafından uygulanmasıdır. Biz de firma olarak binanın ömrü ve tasarruflu enerji tüketimi için olmazsa olmaz önceliklerden olan çatıların yalıtımını ve izolasyonunu sağlıyoruz.

 

Çatı Aktarma

Kiremit ile kaplı olan bina çatıları iklim farklılıkları, zaman aşımına bağlı yıpranma ve üzerinde yürünmesi gibi etkenlerle kar ve yağmur sularına karşı koruma özelliğini kaybeder. Bundan dolayı yapılan tadilat ve onarım işlerine çatı aktarma denir.

Yeniden çatı inşa etmek, çatınızı aktarmak, ısı ve ses yalıtım sistemlerini en gelişmiş izolasyon ürünleri ile çözüme kavuşturmak, bizim işimiz.

Call Now ButtonBizi Arayın: 0532 617 88 40
× Bize Yazın